WEBAC 2018 – ceny i polityka

Odpowiedzialność i nowoczesność

W rok 2018 firma WEBAC Sp. z o.o. wchodzi z ofertą tradycyjnych środków iniekcyjnych, iniektorów, osprzętu iniekcyjnego oraz innych specjalistycznych materiałów do uszczelnień przeciwwodnych w budownictwie.

Kolejny już rok firma WEBAC utrzymuje stabilne, niezmienne ceny oferowanych produktów.

Pozostajemy pewnym i stabilnym partnerem w relacjach z odbiorcami naszych produktów i technologii. Niezmiennie oferujemy wysokiej jakości, specjalistyczne produkty oparte o nasze sprawdzone know-how. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i serwis. Sprawna logistyka, realność oferty i ciągłość sprzedaży są naszym znakiem firmowym.

W rok 2018 wchodzimy z nową stroną internetową www.webac.pl, zaktualizowanymi merytorycznie i zmodyfikowanymi graficznie Kartami Technicznymi produktów WEBAC oraz Prospektami tematycznymi.

Cennik WEBAC 2018  oraz Przegląd Produktów WEBAC 2018 zawierają niewielkie zmiany w układzie produktów (połączenie grupy żywic typu Kombi: WEBAC 155 oraz WEBAC 1500) oraz uzupełnienie oferty o system kartuszy oraz środek odtłuszczający do betonu.

W roku 2018 rozszerzymy grupę produktów posiadających znak CE, zakończymy proces certyfikacji zakładu produkcyjnego w Hamburgu przez ITB w Warszawie, zwiększamy rezerwowe stany magazynowe zapewniające ciągła sprzedaż wszystkich produktów.

Zgodnie z „ Naszymi zasadami i wartościami”, opisanymi na stronie internetowej www.webac.pl, postępujemy według reguły, że „Nasi klienci i partnerzy są w centrum naszych działań „ oraz, że Tylko zadowoleni klienci są gwarancją długoterminowego sukcesu firmy”.

Z życzeniami sukcesów w roku 2018

WEBAC Sp. z o.o. Warszawa

Warszawa, styczeń 2018 r.