Szkolenia, konferencje

Kreatywnie,  z  duchem innowacyjności ….

O początku aktywności firmy WEBAC na rynku polskim organizujemy szkolenia i seminaria przybliżające  efekty badań i analiz własnego zaplecza badawczo-rozwojowego ( laboratorium w Hamburgu ) oraz zebranych wieloletnich doświadczeń z  prac realizowanych produktami WEBAC w wielu krajach całego świata.

Szkolenia i seminaria realizowane przez nas kierujemy  do projektantów, kadry technicznej oraz wykonawców z obszaru zabezpieczeń i napraw budowli. W programie szkoleń szczególną uwagę zwracamy na naprawy betonów konstrukcyjnych (naprawę rys i spękań), iniekcyjne metody uszczelniania budynków i budowli (przepony poziome przed podciąganiem kapilarnym) oraz uszczelnianie powłoką zewnętrzną obiektów przykrytych ziemią (iniekcja kurtynowa).  Obok podstaw z techniki iniekcji ciśnieniowej na naszych seminariach przybliżamy określone wymogi i regulacje formalne związane z iniekcyjnymi systemami zabezpieczeń budowli.  Po za systematycznymi szkoleniami prowadzonymi w Polsce organizujemy  seminaria  w naszej firmie macierzystej w Niemczech.  Pokazy laboratoryjne oraz prezentacje praktyczne najnowszych rozwiązań materiałowych przedstawiają szeroką gamę możliwości wykorzystania produktów i technologii  WEBAC.

Konferencje naukowe od wielu lat są stałym elementem naszej aktywności  na rynku polskim. Współdziałając z instytucjami naukowymi i organizacjami specjalizującymi się w promocji nowoczesnej myśli technicznej przybliżamy specjalistyczne, specyficzne i nowatorskie elementy z obszaru profesjonalnych zabezpieczeń i napraw budowli.

Specjalistyczna prasa i wydawnictwa są również wykorzystywane przez nas dla przybliżania i popularyzacji naszej wiedzy i doświadczeń.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w naszych szkoleniach, seminariach i konferencjach. Zapytanie skierowane ma maila: webac@webac.pl umożliwi nam przybliżenie Państwu terminów i miejsca najbliższych spotkań.

https://youtu.be/iCmSSioLA2Q
Prezentacja powyżej – Seminiaria WEBAC (ogólne)
https://youtu.be/h-02ezqhcpI
Prezentacja powyżej – laboratorium WEBAC
https://youtu.be/uQdvqajs7l8
Prezentacja powyżej – Uszczelnianie obiektów murowanych przezentacja w języku angielskim
https://youtu.be/O1mIjNC691U
Prezentacja powyżej – Uszczelnianie obiektów murowanych przezentacja w języku niemieckim
https://youtu.be/EXEFOHoqdtY
Prezentacja powyżej – Iniekcja kurtynowa – prezentacja w języku angielskim
https://youtu.be/TJa8R9gHmnI
Prezentacja powyżej – Iniekcja kurtynowa – prezentacja w języku niemieckim
https://youtu.be/ca6pdoZ_PkI
Prezentacja powyżej – Iniekcja kurtynowa – prezentacja w języku niemieckim
https://youtu.be/jt4ZHd3_H0E
Prezentacja powyżej – Naprawa rys – prezentacja w języku niemieckim
https://youtu.be/LVnNg69itmk
Prezentacja powyżej – Consolidation line – prezentacja w języku angielskim
https://youtu.be/oIbVShpl_2s
Prezentacja powyżej – Consolidation line – prezentacja w języku niemieckim


Plan seminarium w Niemczech (DE)

 


Pobierz broszurę