Naprawy i uszczelnienia

Przedsiębiorstwo WEBAC przez 60 lat działalności w wielu różnych krajach, wyrobiło sobie pozycję lidera na rynku środków do napraw i uszczelnień. Marka WEBAC wprowadziła wiele nowoczesnych i pionierskich rozwiązań, które mogą służyć w wielu pracach budowlanych, odpowiednio zabezpieczając i chroniąc przed wpływem wody rozmaite powierzchnie. Polecane produkty można zastosować m.in. do:

  • Uszczelniania wykopów i budowli murowanych – do tego proponujemy szereg specjalistycznych żywic poliuretanowych rożnych rodzajów.
  • Ochrony zabytków, oraz napraw groźnych spękań i kanałów – do produktów, odpowiednich do renowacji zabytkowych, zaliczamy m.in. roztwory i żele iniekcyjne oraz kleje epoksydowe. Do naprawy rys proponujemy specjalne żywice epoksydowe różnego rodzaju.
  • Wzmacniania budowli i uszczelniania budowli murowanych – produkty odpowiednie do różnych technik wzmacniających, takich jak np. iniekcje strukturalne lub kurtynowe.
  • Uszczelniania dylatacji, przerw roboczych – sznury bentonitowe, węże iniekcyjne, polimerowe gumy pęczniejące, a także taśmy dylatacyjne, to tylko niektóre materiały znajdujące się w tej kategorii.
  • Ochrona powierzchni – w tych kategoriach znajdują się m.in. środki do hydroizolacji powierzchniowej, dyspersje bitumiczno-akrylowe, a także rozmaite środki gruntujące i żywice powłokowe.
  • Wzmacnianie podłoży i renowacji murów – w tym m.in. pompy, specjalistyczny osprzęt i akcesoria, iniektory oraz tynki renowacyjne pomogą właściwie zadbać o trwałe podłoża i mury.

W razie problemów i wątpliwości, doświadczeni pracownicy właściwie doradzą i pomogą dobrać produkty, które spełnią wymagania i potrzeby.