Szkolenie w firmie WEBAC w Niemczech

W dniach 10-11.03.2022 w centrum szkoleniowym i logistycznym firmy WEBAC Chemie GmbH w Barsbuttel k/ Hamburga w Niemczech odbyło się szkolenie wraz z pokazem praktycznym z zakresu stosowania i przerabiania produktów WEBAC do uszczelniania, stabilizacji i utwardzania podłoży.
Przedstawiciele polskich firm wykonawczych mieli okazje zapoznać się z charakterystyką techniczną oraz wziąć udział w praktycznym, iniekcyjnym stosowaniu nowoczesnych produktów Conslidatione Line. Ponadto zaprezentowano uczestnikom szkolenia profesjonalne, własne zaplecze badawcze firmy WEBAC, zaplecze magazynowe i logistyczne.
Ciekawe, merytoryczne szkolenie potwierdziło w oczach polskich partnerów firmy WEBAC wysoki poziom stosowanych technologii, profesjonalna organizacje produkcji oraz sprawna logistykę. Wszystko to składa się na wysoka, jakość oferowanych produktów i rozwiązań technologicznych firmy WEBAC. Uczestnicy szkolenia uzyskali potwierdzenie swoich dobrych doświadczeń w stosowaniu produktów WEBAC na runku polskim oraz przeświadczenie o stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań materiałowo technologicznych z obszaru uszczelniania, stabilizacji i utwardzania podłoży.