Taśmy i profile dylatacyjne

Nasze produkty

WEBAC XT Taśma uszczelniająca XT

trwale elastyczna taśma o szerokości 200 lub 250 mm +/- 2 mm
grubość ok.1,0 lub 2 mm +/- 0,1 mm; obustronna strefa klejenia 75 mm

WEBAC EPDM Dylatacyjny profil uszczelniający EPDM

okrągłe, spężyste profile do trwałego uszczelnienia i zamknięcia dylatacji;
dostępne średnice profili: 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 mm

WEBAC Sznur Sznur z pianki polietylenowej

Do pomocniczego wypełniania i profilowania głębokości dylatacji; profil okragły fi od 6 do 70 mm

WEBAC Profile Profile zaciskowe do dylatacji

Profile do zamykania dylatacji; z dwóch rodzajów tworzywa Nitriflex oraz TPE ; profile w dwóch typach
Profil I (szerokości 25, 35, 50 mm) oraz Profil II( szerokośc 20,30,40mm )

W przypadku wielu konstrukcji niezbędne jest założenie skutecznej izolacji termicznej. W przypadku budynków czy elementów stolarki otworowej zapewniają one odpowiednią barierę przed zimnem, wilgocią, a także hałasem. Jednak oprócz standardowych materiałów izolacyjnych często występuje konieczność zastosowania dodatkowych produktów, które zapewniają świetną izolacje w miejscach szczelin.

Nasza firma przygotowała bogaty asortyment tego rodzaju produktów, wśród których znaleźć można profile, taśmy oraz sznury.

Dostępne w asortymencie naszej firmy taśmy dylatacyjne XT są powierzchniowym uszczelnieniem przerw roboczych i innych połączeń technologicznych w wygodnej formie przyklejanej taśmy. Poza zabezpieczaniem przerw roboczych i wymuszonych zarysowań system taśm XT stosuje się do zabezpieczania połączeń miedzy elementami prefabrykowanymi min. w budownictwie mieszkaniowym.

Profile dylatacyjne EPDM są natomiast prostym sposobem na wypełnienie i zamknięcia szczeliny. Zapewniają świetne parametry techniczne, jak również szybki i prosty montaż.

Sznury dylatacyjne z pianki polietylenowej są produktem pomocniczym w procesie wypełniania i uszczelniania szczelin łączących o różnej szerokości i zróżnicowanym zakresie pracy rozszerzalności.

Profile zaciskowe są wytwarzane z elastycznego, odpornego mechanicznej tworzywa; umożliwiają one szybkie i trwałe zamkniecie szczeliny dylatacyjnej w różnych warunkach temperaturowych i logistycznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Konsolidacja gruntu