O firmie

WEBAC_iso_9001
30 lat firmy WEBAC w Polsce

Doświadczenie, bezpieczeństwo, nowoczesność

WEBAC Sp. z o.o. jest polskim oddziałem niemieckiej, międzynarodowej firmy WEBAC Chemie GmbH, która od 45 lat bada, rozwija i produkuje środki do przeciwwodnych uszczelnień budowli i naprawy betonu. 

Jako specjaliści w dziedzinie żywic iniekcyjnych i systemów uszczelniających posiadamy bogatą ofertę żywic poliuretanowych, epoksydowych, akrylowych i silikatowych do uszczelniania budowli.

Od początku istnienia firmy, chodziło nie tylko o produkcję wysoce specjalistycznych, efektywnych środków do zabezpieczeń przeciwwodnych budowli. Ważnym elementem filozofii firmy było i jest oferowanie produktów łatwych w przerabianiu, bezpiecznych i skutecznych z zachowaniem właściwych proporcji między ochroną środowiska naturalnego, sukcesem ekonomicznym i społeczną odpowiedzialnością. Z taka ideą w działaniu firma WEBAC funkcjonuje na rynkach 60 krajów na wszystkich kontynentach.

Aktualnie WEBAC jest znaną już na całym świecie marką wysokiej jakości produktów do ochrony i naprawy budowli.

Zadzwoń do nas

22 672 04 76 lub 22 616 04 76

Wiedza, doświadczenie i bezpieczeństwo

Webac

Nasze wartości i zasady

Podstawowe zasady
Zaufanie, prostolinijność, odpowiedzialność szacunek i respekt wobec siebie wzajemnie i wobec naszych klientów i partnerów biznesowych określają postawę w zespołowym działaniu naszego przedsiębiorstwa. W poziomej strukturze hierarchicznej otwarci jesteśmy na nowe idee. Każdy nasz współpracownik jest częścią sukcesu firmy.

Społeczna odpowiedzialność
Jest dla nas sprawą oczywistą działanie zgodne z obowiązującymi przepisami ustawowymi i wykonawczymi na wszystkich poziomach. Odrzucamy wszelkie formy dyskryminacji ze względu na rasę, religię, płeć lub przynależność polityczną.

Zrównoważony rozwój
Utrzymujemy równowagę między wymaganiami społecznymi, odpowiedzialnością za środowisko naturalne i sukcesem gospodarczym. Cenimy sobie przyjazne dla środowiska i staranne wykorzystanie zasobów naturalnych. Oznacza to również zapewnienie wysokiej jakości naszych produktów dla dobra klientów i zachowanie wartości chronionych budynków. Dzięki temu oferujemy innowacyjne produkty najwyższej jakości.

Orientacja na klienta
Nasi klienci i partnerzy są w centrum naszych działań. Oferujemy specjalistyczną wiedzę, najwyższej jakości produkty i najlepszą obsługę. Rozwijamy kreatywne rozwiązania dla osiągniecia pożądanego sukcesu nawet w przypadku specjalnych projektów. Tylko zadowoleni klienci są gwarancją długoterminowego sukcesu firmy.

Kreatywnie, z duchem innowacyjności...

Szkolenia, konferencje

O początku aktywności firmy WEBAC na rynku polskim organizujemy szkolenia i seminaria przybliżające efekty badań i analiz własnego zaplecza badawczo-rozwojowego ( laboratorium w Hamburgu ) oraz zebranych wieloletnich doświadczeń z prac realizowanych produktami WEBAC w wielu krajach całego świata.

Szkolenia i seminaria realizowane przez nas kierujemy do projektantów, kadry technicznej oraz wykonawców z obszaru zabezpieczeń i napraw budowli. W programie szkoleń szczególną uwagę zwracamy na naprawy betonów konstrukcyjnych (naprawę rys i spękań), iniekcyjne metody uszczelniania budynków i budowli (przepony poziome przed podciąganiem kapilarnym) oraz uszczelnianie powłoką zewnętrzną obiektów przykrytych ziemią (iniekcja kurtynowa). Obok podstaw z techniki iniekcji ciśnieniowej na naszych seminariach przybliżamy określone wymogi i regulacje formalne związane z iniekcyjnymi systemami zabezpieczeń budowli. Po za systematycznymi szkoleniami prowadzonymi w Polsce organizujemy seminaria w naszej firmie macierzystej w Niemczech. Pokazy laboratoryjne oraz prezentacje praktyczne najnowszych rozwiązań materiałowych przedstawiają szeroką gamę możliwości wykorzystania produktów i technologii WEBAC.

Kreatywnie, z duchem innowacyjności...

Konferencje naukowe

Konferencje naukowe od wielu lat są stałym elementem naszej aktywności na rynku polskim. Współdziałając z instytucjami naukowymi i organizacjami specjalizującymi się w promocji nowoczesnej myśli technicznej przybliżamy specjalistyczne, specyficzne i nowatorskie elementy z obszaru profesjonalnych zabezpieczeń i napraw budowli.

Specjalistyczna prasa i wydawnictwa są również wykorzystywane przez nas dla przybliżania i popularyzacji naszej wiedzy i doświadczeń.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w naszych szkoleniach, seminariach i konferencjach. Zapytanie skierowane ma maila: webac@webac.pl umożliwi nam przybliżenie Państwu terminów i miejsca najbliższych spotkań.

Seminiaria WEBAC (ogólne)
Laboratorium WEBAC
Uszczelnianie obiektów murowanych przezentacja w języku angielskim
Uszczelnianie obiektów murowanych przezentacja w języku niemieckim
Iniekcja kurtynowa – prezentacja w języku angielskim
Iniekcja kurtynowa – prezentacja w języku niemieckim
Iniekcja kurtynowa – prezentacja w języku niemieckim
Naprawa rys – prezentacja w języku niemieckim
Consolidation line – prezentacja w języku angielskim
Consolidation line – prezentacja w języku niemieckim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Konsolidacja gruntu