Środki czyszczące

Nasze produkty

WEBAC Reiniger A Środek czyszczący

do płynnych żywic poliuretanowych i epoksydowych ( pompy)

WEBAC Reiniger B Środek czyszczący

do żywic w stanie utwardzonym ( nie do pomp iniekcyjnych)

WEBAC K Środek konserwujący

( olej) do pielęgnacji ( napełnienia) pomp po umyciu środkiem Reiniger A

Odpowiednia konserwacja jest kluczem do utrzymania wysokiej sprawności aparatury budowlanej i przemysłowej. Stosowanie wysokiej klasy środki czyszczące i konserwujące dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego znacząco zwiększa żywotność poszczególnych komponentów, ograniczając tym samym ryzyko awarii oraz wynikające z niej koszty dodatkowe — zarówno w wymiarze czysto finansowym, jak i czasu potrzebnego na dokonanie niezbędnych napraw.

Sektor budowlany wymaga rozwiązań, które cechuje szybkość oraz skuteczność użycia, a także stosunkowo łatwa i intuicyjna aplikacja. Środki czyszczące dostępne w naszej ofercie to produkty wysoce specjalistyczne, dedykowane przede wszystkim zastosowaniom profesjonalnym.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty preparatów, akcesoriów i narzędzi, które dostępne są na naszej stronie internetowej. Jednocześnie zachęcamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie asortymentu, przebiegu transakcji lub zasady działania konkretnych produktów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Konsolidacja gruntu