Węże iniekcyjne

Nasze produkty

WEBAC Typ AB Wąż iniekcyjny Typ AB Wąż jednopłaszczowy

perforowany wąż z tworzywa PCV; fi wewnętrzne 6mm, fi zewnętrzne 12 mm, bez otuliny

WEBAC Typ 2 Wąż iniekcyjny Typ 2 Wąż z podwójną otuliną z geowłókniny

perforowany wąż z podwójną otuliną z geowłókniny; fi wewnętrzne 6mm, fi zewnętrzne 12 mm

WEBAC Osprzęt Osprzęt do węży iniekcyjnych

Końcówka wyprowadzająca ( L- 60 cm)
Śruba zamykająca z kalamitką ( stożkowa)
Złączka do węża 8/68 mm ( dwustronna śruba stożkowa)
Zatyczka mocująca
Opaski mocujące ( z otworem i bez otworu)
Iniektor szalunkowy Typ K
Kratka mocująca

Elementy z tej kategorii, z uwagi na swoją uniwersalność oraz wysokie walory techniczne, znajdują powszechne zastosowanie w wielu projektach budowlanych. Nie bez znaczenia jest tutaj również sama konstrukcja węży iniekcyjnych. Stosunkowo wysoki poziom elastyczności pozwala na bezproblemowe dopasowanie elementu do kształtu dostępnej powierzchni, co znacząco ułatwia użytkowanie.

Perforacje umożliwiające aplikację medium uszczelniającego mają kształt stożków, dzięki czemu skutecznie zapobiegają przedostawaniu się wody lub cementu do środka przewodu podczas procesu betonowania. Sugerowana maksymalna długość pojedynczego odcinka węża iniekcyjnego, która umożliwia poprawną aplikację medium, to około 10 metrów.

Nasz asortyment uzupełnia także szereg dodatków i akcesoriów do mocowania, pozwalających na prawidłową instalację elementów — między innymi dedykowane złącza, opaski czy śruby. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi pozycjami z oferty naszego sklepu internetowego, a w przypadku jakichkolwiek pytań — do kontaktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Konsolidacja gruntu